Żaluzje pionowe

Szukasz ciekawej osłony na okna? Może chcesz dopasować produkt do aranżacji swojego domu? W naszej ofercie znajdziesz żaluzje pionowe (verticale), które są interesującą alternatywną dla zasłon bądź firanek. Produkty te pasują do wielu pomieszczeń, dzięki oryginalnemu designowi i możliwości doboru wielu kolorów.

Verticale pionowe – kontroluj światło

Żaluzje tego typu skonstruowane są z pasów materiałów, które są ułożone pionowo. Co więcej, pasy te można dowolnie ustawiać i kontrolować ilość światła, która wpada do pomieszczenia. Verticale mogą być montowane zarówno w pokojach, jak i przeszklonych balkonach. Dzięki nowoczesnemu designowi świetnie sprawdzają się w modernistycznych mieszkaniach bądź domach. Dodatkowo mogą optycznie zwiększyć niskie pomieszczenia. Prosty mechanizm zastosowany w tych produktach pozwala na komfortowe użytkowanie.

Żaluzje pionowe – cechy i zalety

Produkty te mogą dopełnić koncepcję aranżacyjną Twoich wnętrz w ciekawy i nowoczesny sposób. Co więcej, kształtują się cenowo podobnie jak dobrej jakości zasłony. Nasz asortyment składa się z aż 25 różnych rozmiarów verticali. Dostępne są u nas szerokość od 50 do 242 cm (rozmiary co 8 cm). Dzięki dużemu zróżnicowaniu jesteś w stanie dobrać jak najlepszy produkt do swojego okna lub przeszklonych drzwi. Standardowo wysokość żaluzji pionowej wynosi 250 cm. Oczywiście, jeśli masz niestandardowe okna, które chcesz osłonić verticalami to z przyjemnością wykonamy produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Ogromną zaletą verticali jest fakt, że nawet przy otwartych oknach układają się estetycznie i nie poruszają się nadmiernie, dzięki połączeniu z łańcuszka na końcu pasów. Co więcej, produkt nie odstaje od okna i w każdym ustawieniu układa się równo ze szklaną powierzchnią. Kolejną zaletą tego typu osłon jest fakt, że pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza i wygodne wietrzenie pomieszczeń.

Żaluzje pionowe standardowo montowane są do ściany lub sufitu, zazwyczaj stosuje się je w przypadku osłaniania okien, niemniej jednak mogą służyć również do wydzielania ścianek działowych lub pełnić funkcję lekkich drzwi.

Jaki materiał wybrać do verticali?

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wzory i kolory żaluzji pionowych, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do swojego pomieszczenia. Możemy zaproponować Ci produkty gładkie, jednokolorowe oraz modele ze wzorem np. w kwiaty. Dostępne są u nas pasy w kolorach pastelowych i beżowych oraz barwy żywe takie jak czerwień czy też limonka. Ceny poszczególnych modeli uwzględnione są przy okienku produktu.</p.

Żaluzje pionowe mogą być montowane w różnych pomieszczeniach, dlatego też decydując się na taką osłonę warto wybrać odpowiednią tkaninę, która spełni nasze wymagania i potrzeby. W ofercie Rollodin znajdziesz 3 rodzaje tkanin o różnej przepuszczalności światła:

  1. Przejrzyste – redukują bezpośrednie działanie światła słonecznego, odbiją promienie od ekranu telewizora bądź komputera, a jednocześnie zapewniają sporą przejrzystość w pomieszczeniach. Dobrze sprawdzą się w salonach.
  2. Gładkie – umożliwiają przedostanie się światła dziennego do pomieszczenia, są nieco szczelniejsze niż modele przejrzyste, przy czym nie zaciemniają całkowicie miejsc, w których są umieszczone.
  3. Zaciemniające – nie przepuszczają promieni słonecznych, sprawdzą się, jeśli zależy Ci na zminimalizowaniu emisji światła. Verticale z tego typu tkanin będą idealne do sypialni.

Montaż i czyszczenie

Żaluzje możesz montować samodzielnie, aczkolwiek jeśli są to większe szerokości to dobrze jest zlecić tę czynność profesjonalistom. Jeśli martwi Cię wizja żmudnego czyszczenia materiału to nie musisz się tym martwić. Tkanina, z której zrobione są verticale pionowe minimalizuje ilość odsadzającego się kurzu czy też zabrudzeń.

Postaw na idealne żaluzje pionowe

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne verticale, które dopasujesz do swoich potrzeb. Cena żaluzji zależy od szerokości pasa. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie odpowiednich wymiarów - napisz do nas. Wykonujemy również produkty pod zamówienie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - wybierz idealną osłonę do swojego domu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności zawartą w regulaminie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.