Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe stanowią ciekawa alternatywę dla zasłon, firan i żaluzji pionowych. Są elastycznym filtrem przeciwsłonecznym, który pasuje do dużych powierzchni szklanych. Stały się też popularne w projektowaniu wnętrz w domu. Mogą być stosowane w środowiskach, które nie są izolowane, takie jak przeszklone balkony.

Nasz asortyment składa się z 25 różnych standardowych rozmiarów. Rozpoczynają się od szerokości 50 cm i kontynuują co osiemdziesiąt do 242 cm. Te standardowe szerokości pokrywają praktycznie wszystkie potrzeby. W przypadku braku standardowych rozmiarów oferujemy dostosowanie szerokości do potrzeb klientów.

Standardowo wysokość żaluzji pionowej wynosi 250 cm.

Duża różnorodność kolorów i faktur tkanin pozwala na dopasowanie żaluzji pionowych do każdego rodzaju wnętrza.

Wybierz tkaniny w miarę potrzeb i gustu. Zamów bezpłatną próbkę.

Tkaniny:

Zaciemniające - nie przepuszczające promieni słonecznych, idealne do sypialni i pomieszczeń dla dzieci, w których chcesz zminimalizować emisję światła

Gładkie - pozwalają na przedostanie się światła dziennego do pomieszczenia , nie są zaciemniające ale też nie będą przejrzyste.

Przejrzyste – zapewniają przejrzystość, redukując bezpośrednie działanie promieni słonecznych, a także odbijanie się promieni (np. na ekranie telewizora lub komputera)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności zawartą w regulaminie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.