Rolety plisowane

Plisa ze sznurkiem - nazywana również wolnowiszącą. Posiada stałą górną listwę, która montowana jest do sufitu lub ściany i można ją łatwo przeciągnąć w górę i w dół za pomocą sznurków z lewej lub prawej strony.

Plisa z uchwytem  - tzw. góra-dół. Oznacza to, że można przeciągać ją od góry do dołu, a także od dołu do góry za pomocą uchwytów, aby uzyskać najlepszą pozycję. Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego: Rolety plisowane (YouTube)

Dużą zaletą tego produktu jest to, że tkanina jest na tyle szeroka, że nie posiada szczelin. Wybierz tkaninę według swoich potrzeb, od transparentnej po całkowicie zaciemniającą. Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin!

Nowoczesne rolety plisowane — słońce pod kontrolą

Tego rodzaju osłony sprawdzą się w różnych pomieszczeniach: salonie, pokoju, a także łazience. Przygotowaliśmy szeroki wybór pod względem kolorystyki, dzięki czemu możesz dobrać rolety plisowane do aranżacji swojego mieszkania. Dostępne są one w wielu rozmiarach, w przypadku szerokości możesz postawić na modele od 50 cm do 275 cm zaś w przypadku wysokości od 100 cm do 250 cm. Plisy okienne zaciemniające to idealny wybór do sypialni i łazienki. Z kolei transparentne będą dobrą opcją do salonu, biura bądź kuchni, gdzie najczęściej potrzebujemy więcej światła.

Zalety plis okiennych

Tego typu osłony nie utrudniają otwierania okien, a także są proste w montażu. Co więcej, rolety plisowane mają korzystną cenę oraz charakteryzują się bardzo dobrą trwałością. Dodatkową zaletą wynikającą z wyboru plis okiennych zaciemniających bądź transparentnych z naszego sklepu jest fakt, że są one stosunkowo łatwe do wyczyszczenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oczywiście w przypadku pytań z chęcią pomożemy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności zawartą w regulaminie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.