Plisy czy rolety — porównanie produktów

Decydując się na dekoracyjne osłony, mamy do wyboru różne, ciekawe opcje, które można perfekcyjnie dopasować do swoich wymagań. Najchętniej wybieranymi rozwiązaniami są plisy oraz rolety okienne. Czym się różnią i w jakich pomieszczeniach sprawdzą się najlepiej? Na to pytanie odpowiemy w poniższym artykule!

Czytaj więcej

Dowiedz się jak prawidłowo dobrana roleta wpływa na wnętrze

Szczegóły mają znaczenie, dodatki wpływają na całą aranżację pomieszczenia, mogą być interesującym elementem dekoracji wnętrz, który poza funkcją ozdobną zapewni również m.in. większą prywatność. Do takiej grupy należą rolety, gdy są dobrze dobrane, mogą być zarówno świetną dekoracją, jak i w pełni spełniać swoje zadania — chronić przed światłem i osłaniać wnętrza przed ciekawskimi spojrzeniami. Jak wybrać rolety i dlaczego właściwe dopasowanie jest ważne? Na to pytanie odpowiemy w poniższym artykule!

Czytaj więcej

Rolety na duże okna — co wybrać?

Przestronne, jasne pomieszczenia są niezwykle popularne – ich aranżacja może być ciekawa i różnorodna, jednakże warto zwrócić uwagę na osłony. W przypadku dużych okien wybór staje się nieco bardziej ograniczony, gdyż nie wszystkie modele rolet będą strzałem w dziesiątkę. Większe przeszklenia na pewno polubią się z plisami. W tym artykule podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie wybrać, jeśli szukasz ciekawych osłon na duże okna.

Czytaj więcej

Jak wyczyścić rolety materiałowe?

Kupując nowe produkty do domu najczęściej zwracamy uwagę na design, kolor i to czy po prostu nam się podobają, a rzadko zastanawiamy się jak nad sposobem ich czyszczenia, w szczególności, jeśli chodzi o elementy, które nie musimy sprzątać nader często, tak jak ma to miejsce w przypadku rolet. Niemniej jednak w końcu przyjdzie taki czas, że będziemy musieli je wyczyścić, warto wtedy znać kilka przydatnych wskazówek, które znacząco ułatwią to zdanie. Chcesz je poznać? Zapraszamy do lektury naszego wpisu!

Czytaj więcej

Rolety transparentne - zalety i wady

Wybór odpowiednich osłon przeciwsłonecznych do domu lub biura bywa niekiedy problematyczny, często rozważamy kilka opcji i nie jesteśmy pewni, która z nich najlepiej się u nas sprawdzi. W artykule podpowiemy Ci, kiedy i czy zdecydować się na rolety transparentne – przyjrzymy się dokładnie zaletom i wadom tego typu rozwiązania.

Czytaj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności zawartą w regulaminie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.