SZEROKOŚĆ I WYSOKOŚĆ

Standardowe rozmiary: Nasza koncepcja ma oferować szeroką gamę standardowych rozmiarów, ale z możliwością dostosowania szerokości szyny, jeśli jest taka potrzeba. Standardowe rozmiary rozpoczynają się od 50 cm szerokości i kontynuują co osiem centymetrów do 242 cm.

Szerokość:  wskazana w cenniku odnosi się do całkowitej szerokości szyny.

Szerokość szyny żaluzji pionowej wynosi 3 cm.

Wymiary szerokości szyny: jeśli żaden z naszych standardowych wymiarów nie pasuje do Twojego okna, można zamówić żaluzję pionową pod wymiar. Zamów większy rozmiar i kliknij "Tak, chcę dopasować żaluzję pionową". Wprowadź żądaną miarę w cm - nie więcej niż jedno miejsce po przecinku.

Wysokość: Wszystkie nasze żaluzje pionowe dostępne są standardowo w wysokości - 250 cm.

Możesz kupić kompletną żaluzję pionową, gdzie wszystko jest w zestawie-szyna,uchwyty i tkanina.

Możesz też kupić oddzielnie szynę i tkaniny. Daje to możliwość łączenia różnych tkanin według Twoich upodobań.

Tkanina i szyna są pakowane oddzielnie. Tkaniny są pakowane w rolkach po dwa paski. Szyny zawierają uchwyty do mocowania na suficie i na ścianie, uchwyty na tkaniny, obciążniki, łańcuch łączący obciążniki i instrukcję montażu. Nie ma śrub mocujących, ponieważ typ śruby jest różny w zależności od materiału na którym ma być zamocowana żaluzja.

OBSŁUGA ŻALUZJI PIONOWYCH

Paski tkaniny zawieszone są na szynie, która może być zamocowana do ściany lub sufitu.

Przy pomocy sznurka można paski przesuwać na bok lub ustawić je pod dowolnym kątem do okna w celu ograniczenia lub poprawienia dostępu światła do pomieszczenia.

Szynę żaluzji pionowej można obrócić w dowolnym kierunku tak aby łańcuszek i sznurek znajdowały się po lewej lub prawej stronie.

WŁAŚCIWOŚCI

Zaciemniająca tkanina: ta tkanina posiada cienką powłokę akrylową, która nie pozwala przechodzić promieniom słonecznym do pomieszczenia.

Gładka tkanina: tkanina ta chroni przed słońcem, pozwalają na przedostanie się światła dziennego do pomieszczenia , nie są zaciemniające ale też nie będą przejrzyste.

Przejrzysta tkanina: chroni przed bezpośrednim nasłonecznieniem, Dla tych, którzy chcą dużo światła w pokoju i chcą zachować widok, przejrzyste tkaniny będą doskonałym wyborem. Bardzo dobrze sprawdzi się w biurze, ponieważ odbija światło słoneczne z ekranu komputera.

Zalecamy naszym klientom zamówienie bezpłatnej próbki materiału, aby zobaczyć przepuszczalność światła i rzeczywiste barwy tkanin przed złożeniem zamówienia. Wybierz tkaniny według Twoich potrzeb.

MATERIAŁ

Wszystkie tkaniny żaluzji pionowych mają szerokość 89 mm i wykonane są z wysokiej jakości tkanin poliestrowych.

Producenci: Almedahls i Junkers & Müllers, opracowali tkaniny do celów ochrony przeciwsłonecznej, zapewniając odporność na przebarwienie i zabrudzenie.

Paski tkaniny można łatwo wytrzeć wilgotną ściereczką lub prać ręcznie w wodzie.

Pasków NIE wolno myć / suszyć w pralce !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności zawartą w regulaminie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.