Akcesoria i części zamienne do rolet plisowanych

Odpowiednio osłonięte okna zapewniają nam dostateczną ilość światła, a co więcej właściwie dobrane osłony mogą stanowić interesującą dekorację, współgrającą z całą kompozycją danego pomieszczenia.

Rolety plisowane - części

Tak zwane rolety harmonijkowe są często wybierane jako osłona przeciwsłoneczna do domów i mieszkań. Różnorodność rozmiarów i możliwość indywidualizacji tego produktu sprawiły, że często decydujemy się na tego typu przydatne “harmonijki”.

Jednakże tego typu osłony są bardzo często użytkowane - praktycznie codziennie, tak więc poszczególne części, niekiedy wymagają naprawy bądź zmiany. Dlatego też w tej kategorii naszego sklepu przygotowaliśmy dla Ciebie niezbędne akcesoria takie jak uchwyty ścienne i zaciskowe.

Mocowanie harmonijek

Za pomocą dostępnych w naszym sklepie akcesoriów bez problemu zamocujesz roletę plisowaną. Uchwyty zaciskowy sprawdzi się w przypadku modeli ze sznurkiem, a jego instalacja jest bezinwazyjna – nie jest wymagane wiercenie.

Uchwyty ścienne są przeznaczone do typowego montowania rolet plisowanych na ramie bądź ścianie. Podobnie jak poprzedni model, instalacja tego akcesorium jest prosta i bezpieczna.

Dzięki odpowiednio zamontowanym osłonom jesteśmy w stanie ochronić się przed światłem oraz zapewnić sobie prywatność. Co więcej, właściwie dobrane “harmonijki” mogą dodatkowo upiększyć wnętrza.

Rolety plisowane – zalety

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą uszkodzonej osłony warto rozważyć te dostępne w naszym sklepie. Zyskasz u nas darmowe próbki tkanin, tak abyś mógł wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Co więcej, zapewnimy Ci również darmową wymianę uszkodzonych części. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia produktu pod konkretny wymiar.

Nie wiesz, na co się zdecydować? Poszukujesz części, a może całych osłon plisowanych? Napisz do nas! Nasza profesjonalna obsługa postara się odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc Ci w wyborze jak najlepszego rozwiązania do Twojego domu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą osłon.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności zawartą w regulaminie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.