Akcesoria i części zamienne do rolet

Decydując się na osłonienie okna przed nadmiernym świtałem słonecznym, często wybieramy różnego typu rolety, które można w łatwy sposób dopasować do każdego typu wnętrz. W przypadku produktów z naszego sklepu, w każdym zestawie otrzymasz wszystkie elementy montażowe, ale w tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie także różne części zamienne.

Dodatki do rolet - łańcuszki

Łańcuszki składają się z drobnych kuleczek i umożliwiają właściwe rozwijanie i zwijanie rolety, co wiąże się z ich częstym użytkowanie. Dlatego też ta część jest niezwykle często wymieniana. Tego typu produkty mogą być zarówno plastikowe, jak i metalowe. W naszej ofercie mamy łańcuszki o różnych długościach od 1 m do 2 m. Znajdziesz u nas również łącznik, który służy połączeniu łańcuszka po skróceniu do docelowej długości.

Jeśli chcesz zablokować osłonę na konkretnej wysokości np. w połowie okna, przydatne wtedy będą blokady, które zapobiegają podwijaniu się materiału. Z kolei, jeśli masz dzieci dodatkowo możesz zabezpieczyć łańcuszek za pomocą specjalnego haczyka, który również u nas znajdziesz.

Części do rolet – zestawy montażowe i mechanizmy

W naszej ofercie dostępne są elementy przystosowane do montażu większości z naszych osłoń. Jeśli masz wątpliwości czy dany produkt będzie pasował, zachęcamy do kontaktu. Co więcej, w tej kategorii naszego sklepu są również mechanizmy łańcuszkowe i sprężynowe, które z łatwością samodzielnie wymienisz.

Zmiana zepsutej lub uszkodzonej części osłony nie jest czynnością trudną i po zapoznaniu się z krótką instrukcją dotyczącą wymiany poszczególnego elementu, sam bezproblemowo dokonasz takiej naprawy. Co więcej, zamontowanie, jak i naprawa takich produktów możliwe jest na oknach różnego typu.

Zdecyduj się na nowy wymiar światła

W naszym sklepie znajdziesz również całe zestawy różnorodnych rolet (ekspresowych, plisowanych oraz z różnymi mechanizmami) wraz z potrzebnymi częściami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W przypadku pytań dotyczących naszych artykułów z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Wykonujemy również elementy na wymiar.

Tutaj możesz zamówić okucia inne niż standardowe, kupić metalowe łańcuszki i zamówić części zamienne do swoich rolet. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania, z przyjemnością Ci pomożemy!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności zawartą w regulaminie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.