Rolety

Od lat zajmujemy się sprzedażą zasłon na okna do domów, mieszkań i biur. U nas kupisz rolety okienne wewnętrzne na zamówienie z materiału wysokiej jakości. Tkaniny te pochodzą od szwedzkich producentów i są wykonane zgodnie z normą Oeko–Tex. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wyrób jest bezpieczny dla zdrowia i nadaje się do sypialni, nawet dziecięcej. Zapoznaj się z ofertą Rollodin online!

Rolety okienne wewnętrzne – cena

Jeśli zastanawiasz się, ile zapłacisz za zamówienie zasłony na okno, to z łatwością ustalisz cenę na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziesz w wybrany produkt i zaznaczysz:

  • rozmiar materiału, tj. wysokość i szerokość,
  • rodzaj mechanizmu – plastikowy, metalowy lub sprężynowy,
  • z czego ma być zrobiona listwa dolna – z drewna czy aluminium.

Po wybraniu parametrów, jakie mają mieć okienne rolety wewnętrzne, zostanie podana cena zakupu.

Zadbaliśmy o to, by nasz konfigurator był intuicyjny, a widoczny obok opis – wyczerpujący. Jednak w sytuacji, gdy będziesz mieć dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu z doradcą, który chętnie udzieli Ci porady.

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze rolety. Większość wymiarów jest zamawiana zgodnie z Twoimi wymiarami i opcjami, ale jest też kilka gotowych żaluzji w magazynie z bardzo szybką dostawą.

Czas realizacji żaluzji na wymiar to 7-10 dni roboczych. Czas dostawy żaluzji znajdujących się w magazynie wynosi 1-2 dni robocze.

Użyj funkcji filtrowania, aby szybko znaleźć rolety z potrzebnymi funkcjami. Zamów bezpłatne próbki tkanin, aby zobaczyć odcień i przepuszczalność światła.

Tkaniny zaciemniające - blackout -  nie przepuszczające promieni słonecznych, idealne do sypialni i pomieszczeń dla dzieci, w których chcesz zminimalizować emisję światła. 

Tkaniny gładkie - sprawdzona wizualna ochrona, która również wychwytuje promieniowanie słoneczne. W zależności od wybranego koloru, światło słoneczne mniej lub bardziej przedostaje się do pomieszczenia.

Tkaniny transparentne - zapewniają przejrzystość, redukując bezpośrednie działanie promieni słonecznych, a także odbijaniu się promieni (np. na ekranie telewizora).

Tkaniny techniczne - tkaniny dla biur i środowisk publicznych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności zawartą w regulaminie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.